پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
تغییر خودکار زبان صفحه‌کلید در word
نوشته شده در جمعه 20 دی 1392
بازدید : 2864
نویسنده : وب سایت پی سی اید

اگر در حال ویرایش یک فایل متنی هستید که در متن آن از دو یا چند زبان استفاده شده است، بهتر است از این روش برای تغییر خودکار زبان صفحه‌کلید استفاده کنید.

در نرم‌افزار های آفیس این قابلیت وجود دارد؛ که با فعال کردن آن، هرگاه مکان نمای موس را روی زبان خاصی ببرید، زبان صفحه‌کلید نیز به همان زبان تغییر کند. به‌عنوان مثال، شما یک فایل وورد را در اختیار دارید که از در متن آن از دو زبان انگلیسی و فارسی استفاده شده است. اکنون اگر زبان صفحه‌کلید فارسی باشد و بخواهید کلمه‌های انگلیسی را ویرایش کنید، دیگر لازم از کلید Alt+shift استفاده کنید، چرا که با قرار دادن مکان نمای موس روی کلمه مورد نظر، نرم‌افزار به طور خودکار زبان صفحه‌کلید را به انگلیسی تبدیل می‌کند.

 


:: موضوعات مرتبط: آموزش آفیس , word , سایر نرم افزارهای آفیس , ,
:: برچسب‌ها: آموزش آفیس , آموزش فارسی آفیس 2013 , آموزش تصویری آفیس 2013 , تغییر خودکار زبان در آفیس , تغییر زبان صفحه کلید در وورد , تغییر خودکار زبان فارسی به انگلیسی در آفیس , تغییر خودکار زبان در Word , تغییر زبان تایپ در word به طور خودکار , تعویض زبان تایپ به طور خودکار , عوض شدن زبان صفحه کلید به طور خودکار در ورد , تغییر خودکار زبان صفحه کلید در word ,جلوگیری از Update شدن خودکار اینترنت اکسپلورر
نوشته شده در سه شنبه 17 دی 1392
بازدید : 6073
نویسنده : وب سایت پی سی ایدبازدید : 2574
نویسنده : وب سایت پی سی اید

برخی از سایت ها طوری طراحی شده اند که برای به روز آوری مطالب یا اهدافی از این دست، به طور اتوماتیک و بدون دخالت کاربر، بارها بارگذاری می شوند. اگر در لیست سایت‌های مورد علاقه شما، سایت‌هایی وجود دارند که پس از بارگذاری کامل و در وقفه‌های کوتاه دوباره خود را بارگذاری می‌کند! یا به‌اصطلاح «Refresh» می‌شود، می توانید با استفاده از روش زیر، از این کار جلوگیری کنید.

در بیشتر موارد Refresh شدن سایت ها باعث می‌شود که هزینه اینترنت شما (هرچند نامحسوس) افزایش یابد یا اینکه بیخودی بخشی از سرعت اینترنت را به خود اختصاص دهد.


:: موضوعات مرتبط: آموزش اینترنت , ترفند و آموزش مرورگرها , ,
:: برچسب‌ها: جلوگیری از بارگذاری خودکار سایتها , جلوگیری از رفریش شدن خودکار سایت , آموزش جلوگیری از بارگذاری دوباره سایت , بارگذاری دوباره وبلاگ , جلوگیری از رفریش شدن سایت در فایرفکس , جلوگیری از رفریش شدن سایت در اینترنت اکسپلورر , آموزش فایرفکس , آموزش اینترنت اکسپلورر , آموزش جلوگیری از بارگذاری خودکار سایت , جلوگیری از Refresh شدن خود به خود سایت , جلوگیری از Refresh شدن مجدد صفحه وب , آموزش اینترنت , آموزش تنظیمات فایرفکس , آموزش تنظیمات اینترنت اکسپلورر , آموزش تنظیمات گوگل کروم , رفریش نشدن سایت به طور خودکار , ,یک روش جالب برای ذخیره کردن صفحات وب
نوشته شده در سه شنبه 17 دی 1392
بازدید : 3343
نویسنده : وب سایت پی سی اید

برای ذخیره کردن صفحه اینترنتی در مرورگرها، می‌توانید کلید Ctrl + s را نگه‌دارید و صفحه وب را با فرمت دلخواهتان ذخیره کنید.

اما در این آموزش، می‌خواهیم صفحه وب خود را با روش دیگری ذخیره کنیم. با استفاده از این روش، خواندن و مرور صفحه وب، جالب و لذت بخش تر خواهد بود:

برای این کار، مراحل زیر را طی نمایید:

 


:: موضوعات مرتبط: آموزش ویندوز , آموزش اینترنت , ترفند و آموزش مرورگرها , ,
:: برچسب‌ها: ذخیره صفحه وب , ذخیره صفحه سایت , آموزش ویندوز , ترفندهای ذخیره وب , ترفند ذخیره صفحه سایت‌ ها , تبدیل صفحه سایت به PDF , آموزش ذخیره صفحه وب به pdf , آموزش استفاده از چاپگر مجازی , پرینتر مجازی ویندوز , آموزش استفاده از پرینتر مجازی ویندوز , آموزش Microsoft XPS Document Writer , آموزش استفاده از Microsoft XPS Document Writer ویندوز , روش های پرینت صفحه وب , استفاده از Nitro PDF Creator , چاپگر مجازی ویندوز , ذخیره صفحه وب با چاپگر مجازی ویندوز , ,فقط خواندنی (Read-only) کردن فایل های آفیس
نوشته شده در چهار شنبه 11 دی 1392
بازدید : 16580
نویسنده : وب سایت پی سی اید

با استفاده از این آموزش می توانید روی اسناد خود رمز قرار دهید و یا آن صرفا برای طوری تنظیم کنید که فقط قابل خواندن باشند.

این آموزش مکمل آموزش قبلی است؛ با این تفاوت که شما می توانید با استفاده از این روش سریعتر و آسان تر فایل های خود را رمزگذاری نمایید.

 


:: موضوعات مرتبط: آموزش آفیس , word , Excel , سایر نرم افزارهای آفیس , ,
:: برچسب‌ها: جلوگیری از تغییر متن در پاورپوینت , آموزش قرار دادن رمز عبور برای پاورپوینت , آموزش آفیس , آموزش Power point 2013 , آموزش وورد 2013 , آموزش فارسی آفیس 2013 , آموزش فارسی Power point , جلوگیری از ویرایش فایل وورد , عدم دسترسی به ویرایش Power point , غیر فعال کردن ویرایش پاور پوینت , جلوگیری از تغییر متن در ورد , محافظت از اسناد در آفیس , آموزش قرار دادن رمز برای فایل word , محدود کردن ویرایش متن در Office ,بازدید : 5353
نویسنده : وب سایت پی سی اید

این آموزش به در خواست «elahe n» تهیه شده است.

اگر دوست ندارید فایل وورد شما توسط دیگران ویرایش شود، با استفاده از روش زیر، می‌توانید سطح دسترسی کاربران را برای جلوگیری از ویرایش فایل وورد خود تعیین نمایید. شما می‌توانید تمام سند یا بخش‌هایی از آن را محافظت کنید یا اینکه طوری سندتان را تنظیم کنید تا تنها کاربرانی که رمز عبوری که شما برای آن‌ها تعیین می‌کنید را در اختیار داشته باشند بتوانند فایل شما را ویرایش کنند.


:: موضوعات مرتبط: آموزش آفیس , word , سایر نرم افزارهای آفیس , ,
:: برچسب‌ها: جلوگیری از تغییر متن در وورد , آموزش , آموزش آفیس , آموزش وورد 2013 , آموزش فارسی آفیس 2013 , جلوگیری از ویرایش فایل وورد , جلوگیری از تغییر متن در ورد , محافظت از اسناد در آفیس , آموزش قرار دادن رمز برای فایل word , محدود کردن ویرایش متن در وورد ,بازدید : 4927
نویسنده : وب سایت پی سی اید

گاهی پیش می‌آید که با استفاده از IDM در حال دانلود کردن یک فایل هستید که نصفی از آن دانلود شده است ولی یک باره مشکلی برای ویندوز پیش می‌آید که مجبور به نصب ویندوز جدید می‌شوید؛ یا اینکه دسترسی به اینترنتتان قطع می‌شود و می‌خواهید در جای دیگر فایل را دانلود کنید. مطمئناً یک ضد حال عجیب به آدم دست می‌دهد چرا که باید زمانی که برای دانلود صرف شده مجدداً باید همان زمان را هزینه کند.

ولی در ادامه یک راه حل ساده وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن فایل های نصفه و نیمه دانلود شده خودتان را در سیستم های دیگر دانلود نمایید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

 


:: موضوعات مرتبط: آموزش ویندوز , ویندوز 8 , ویندوز Xp،7 , آموزش اینترنت , نرم افزارهای مختلف , نرم افزارهای کاربردی , ,
:: برچسب‌ها: آموزش ادامه دانلود با Internet Download manager , دانلود ناتمام‌ها با Internet Download manager , آموزش تمام کردن دانلود در سیستم دیگر , ترفندهای دانلود منیجر , روش ادامه دانلود در سیستم دیگر , ادامه دانلود ناتمام , ترفند دانلود فایل ناتمام در جای دیگر , نحوه ادامه دانلود فایل‌ها در جای دیگر , آموزش IDM , آموزش فارسی IDM , ترفندهای جدید اینترنت دانلود منیجر ,